רכישת כרטיסים

תיאטרון המדיטק

תיאטרון רפרטוארי לילדים ולנוער המוביל בשורת הפקות איכות. רפרטואר ההצגות המצליחות כולל מגוון מרתק של הצגות לגילאי שנתיים עד 13 המיועדות להורים ולילדים בשעות הפנאי ולמערכת החינוך (סל תרבות). הצגות תיאטרון המדיטק זכו לפרסים רבים בתחרויות שונות ולביקורות נלהבות בקרב הקהל ובתקשורת. החופש האמנותי ליצור, אמות המידה הגבוהות של ההפקה והכלים הטכניים המקצועיים הופכים את תהליך היצירה לחוויה בלתי רגילה. תיאטרון המדיטק מעניק לצופה הצעיר את היכולת לראות את הכלים הטמונים בו וללמוד להשתמש בהם להעצמה ולחשיבה עצמאית שיסייעו לו בסלילת דרכו.
חשוב לדעת: לא תתאפשר כניסה לאולמות המדיטק מתחת לגיל 3 ו/או עם עגלות.
בקרו באתר

תיאטרון המדיטק

הספרייה המרכזית

הספרייה במדיטק היא הספרייה הגדולה ביותר בישראל וכוללת מחלקות עיון למבוגרים ולילדים, מחלקת השאלה, מחלקה מוסיקלית וכן מחלקת תוכן מיוחדת – "תרבות ודעת" המציעה מגוון קורסים וסדנאות בתחומי האמנות, הספרות, הקולנוע, הפילוסופיה ועוד וכן מגוון סדנאות כתיבה. אחד ממופעי הדגל הבינתחומיים המקיימים מטעם ספריית המדיטק הוא המופע "תן למלים לעשות בך" סדרה של מפגשים חד פעמיים המשלבים מוסיקה, ספרות, שירה ותיאטרון.
בקרו באתר

הספרייה המרכזית

סינמטק חולון

הסינמטק הנו מקור לגאווה בהיצע הרחב ובמגוון הפעילות הקולנועית שהוא מציע. צופים רבים זוכים ליהנות מהחוויה התרבותית של עולם הקולנוע, חוויה שאינה תדירה עבורם כאשר הגירויים הרבים ותרבות הרייטינג תופסים נפח נכבד מזמננו. הסינמטק מגוון את פעילותו בהקרנות סרטי אנימציה קצרים לפני כל סרט, בערבי נושא מיוחדים ובהקרנות טרום בכורה של סרטים ישראליים בהשתתפות היוצרים.
בקרו באתר

סינמטק חולון

סינמטק הילדים

סינמטק הילדים הוא בית קולנוע לילדים סקרנים וחוקרים. הסינמטק מאפשר לילדים לגלות את עולם הקולנוע הקסום והמרגש ודרכו את העולם שאנו חיים בו. תכנית הסרטים הייחודית משלבת בין קולנוע חדש לישן, בין סרטים פופולארים לסרטי איכות, סרטים מכל העולם בשפות שונות, סיפורים מרגשים שמכוונים לילדים וכאלה שגם פונים לקהל בוגר יותר.
חשוב לדעת: לא תתאפשר כניסה לאולמות המדיטק מתחת לגיל 3 ו/או עם עגלות.
בקרו באתר

סינמטק הילדים

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס

מוזיאון ראשון מסוגו וייחודי בארץ, הינו סביבה חווייתית המאפשרת היכרות והתנסות עם תחומי הקריקטורה, הקומיקס והאנימציה. המוזיאון מציג תערוכות קבע ותערוכות מתחלפות של טובי הציירים והמאיירים מהארץ ומהעולם, במטרה לקדם את ההבנה וההכרה של היצירה הוויזואלית כמגיבה וכמתמודדת עם המציאות החברתית-פוליטית.
בקרו באתר

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס

מוזיאון העיצוב חולון

המוזיאון נפתח בחודש מרץ 2010 והינו הראשון בתחומו בישראל. המוזיאון הינו מוקד פעילות בינלאומי ומוביל לחדשנות מוזיאלית בעולם העיצוב. בין המשימות שלקח המוזיאון על עצמו נמצא גם הרצון ליצור, לקיים ולהוביל זירת עיצוב פעילה לבחינה להצגה של חידושים בתחום העיצוב, בישראל ובעולם. המוזיאון פועל ליצירת חווית עיצוב כוללת עבור הקהל הרחב, על מנת לפעול להעלאת המודעות להשפעתו של העיצוב על הסביבה, תוך פיתוח דיאלוג פורה בין מעצבים ואוצרים לבין הקהל. לצד פעילויות העשרה וחינוך למבקרים וללומדים צעירים, מהווה מוזיאון העיצוב חולון מקום של הנאה, התנסות, גילוי ויצירה, ולוקח חלק פעיל בחשיפת העיצוב הישראלי בעולם. בפעילותו של מוזיאון העיצוב חולון משתלבת גם ספריית החומרים, שמרכזת בתחומה מאות מוצרים חדשניים ומשמשת מוקד לעלייה לרגל למעצבים ולאדריכלים.
בקרו באתר

מוזיאון העיצוב חולון

המרכז לאמנות דיגיטלית

בתור מרחב לאמנות ציבורית, הוא מעמיד בסימן שאלה מתמיד את מקומם של מוסדות אמנות בחברה שבה הם פועלים. הדבר מעלה סוגיות פוליטיות וחברתיות שלדעתנו אסור לאמנות להתעלם מהן. הגדרת המרכז כמוסד אמנות וכמרחב אמנות הממומן בכספי ציבור נבדקת ומועמדת במבחן באמצעות ביטוי דעות שאינן עולות תמיד בקנה אחד עם מדיניות השלטון. במטרה לעורר שיח פעיל בחברה הישראלית, מקדיש המרכז חלק נכבד מפעילותו לפרויקטים הנוגעים בשאלות של זהות, עדתיות, לאומיות ובין-תרבותיות. פעילויות המרכז מתמקדות בחמישה תחומים עיקריים: תצוגות לציבור הרחב, ארכיון הווידיאו, תוכנית אמן אורח, פרסומים וחינוך.
בקרו באתר

המרכז לאמנות דיגיטלית

קישורים שימושיים

צרו איתנו קשר
צרו איתנו קשר